
Dat is precies wat deze module doet binnen onze basisopleiding tot erkend bemiddelaar. Deelnemers starten vaak met losse vragen: ‘Mag ik dit wel zeggen aan partij X?’, ‘Hoe blijf ik neutraal als ik partij A beter begrijp dan partij B?’ of ‘Waar ligt de grens tussen betrokkenheid en partijdigheid?’ En ook: ‘Wat doe ik wanneer vertrouwelijkheid en openbaarheid elkaar lijken tegen te spreken?’
Het is slechts een greep uit de talrijke vragen die telkens uit de deelnemersgroep komen.
‘Wij bij Pro Mediation hebben deze materie daarom bewust stevig verankerd in het programma.’, aldus founder Fleur Goister, die met (gast)docent specialisten ivan verougstraete en Jory Brabants D'Hooghe samen onze deelnemers meenemen op het boeiende pad van recht en deontologie, met juridische vraagstukken en praktijkgerichte casussen.
Want deontologie is geen theorie om te memoriseren, maar een kompas om professioneel, onafhankelijk, onpartijdig en neutraal verantwoord te handelen.
Onze groepen in Gent en Antwerpen zijn volop aan de slag. De huidige opleidingen zijn volzet!
👉 Zelf erkend bemiddelaar worden in het voorjaar van 2027?
Schrijf je tijdig in en vergeet niet je KMO-portefeuille nog in 2026 aan te vragen.
✨Laat kennis, praktijk en professionaliteit samenkomen.
11 januari 2027 - Gent11 januari 2027 – Antwerpen1 februari 2027 – Hasselt
👉Info & inschrijven via https://lnkd.in/e2ZQGUvq