🧩 Opleidingsdag 5. Conflicten ontrafelen om verbinding te herstellen.

🧩 Opleidingsdag 5. Conflicten ontrafelen om verbinding te herstellen.

Bekijk alle opleidingen

Dag 5 van onze Basisopleiding Bemiddeling stond volledig in het teken van conflict — het hart van elke bemiddeling.

Onder leiding van docent-psycholoog Jeroen Keymolen verkenden we de diepere lagen van spanningen, emoties en gedragspatronen.

Maandag in Gent – met docenten Sophie Vanhemmens en Olivier LefebvreDinsdag in Antwerpen– met docenten Ron Magis en Lynn Jacobs

Twee dagen, één thema: leren bruggen bouwen, zelfs wanneer de kloof diep lijkt.

Van de escalatieladder van Glasl tot de conflictformule, van de cirkel van geweld tot de stijlen van Thomas Killman. De deelnemers doken in modellen die niet enkel theorie zijn, maar spiegels. Want elk conflict vertelt iets over waarden, grenzen en identiteit.

De slides van dag 5 maken dat kraakhelder: bemiddelen is geen trucje, maar een vak waarin zelfinzicht, empathie en structuur hand in hand gaan.

In de beelden hieronder een glimp van de rollenspelen, groepsmomenten en docenten die telkens opnieuw tonen hoe leren verbinden ook leren voelen is.

Dank aan alle docenten en deelnemers voor de openheid, scherpte en menselijkheid die deze dagen kleurden.

Bekijk alle opleidingen

FAQ

Volg ons voor de laatste updates!

Of ontvang het laatste nieuws in je mailbox

Bedankt! Je krijgt het volgende nieuws in je mailbox.
Oeps, er ging iets mis!
Geen spam. U kan op elke moment uitschrijven.