DE WEEK VAN PRO MEDIATION

DE WEEK VAN PRO MEDIATION

Bekijk alle opleidingen
W

auw, wat een week alweer!

⚖️ Afgelopen weekend was Pro Mediation te gast op het openingsbanket van de advocaten van de Balie Antwerpen. Deze aanwezigheid onderstreept het partnership en de nauwe samenwerking tussen Pro Mediation en de Vlaamse Conferentie. Onze founder Fleur Goister maakt reeds 30 jaar deel uit van de balie Antwerpen en is zij hoofddocent bij de Orde van Vlaamse Balies, waar zij haar expertise in bemiddeling, onderhandeling en schikking deelt met de bredere advocatuur in Vlaanderen.

🚅 Verder zagen we onze basisopleidingen in Gent en Antwerpen lopen als een trein. De kandidaat-bemiddelaars werden ondergedompeld in de exploratiefase waar de belangen en behoeften van partijen uitgebreid aan bod kwamen. Oefenen via rollenspelen blijft naast de theorie voor ons de sleutel tot succes!

🤝 Wist je trouwens dat Pro Mediation meer is dan een erkend opleidingsinstituut? Wekelijks krijgen we vragen tot bemiddeling. Via Pro Mediation House bieden we voor iedere aanvraag de ideale bemiddelaar op maat. Stuk voor stuk specialisten vanuit het werkveld.

🏆 Pro Mediation nestelt zich op die manier alsmaar op een prominentere plek in het bemiddelingslandschap, zoveel is duidelijk.

🏄‍♀️ Ontdek het ruim aanbod van de Pro Mediation School en House via www.promediation.eu.

Bekijk alle opleidingen

FAQ

Volg ons voor de laatste updates!

Of ontvang het laatste nieuws in je mailbox

Bedankt! Je krijgt het volgende nieuws in je mailbox.
Oeps, er ging iets mis!
Geen spam. U kan op elke moment uitschrijven.