
Met deze werktitel gingen hoofddocent Jeroen Keymolen en praktijkbegeleider Olivier Lefebvre afgelopen vrijdag in Gent op dag 2 van de ‘specialisatie bemiddeling in Burgerlijke en Handelszaken’ bij Pro Mediation aan de slag – coördinatie Fleur Goister.
De Rechtbank van Eerste Aanleg in Gent is voor deze opleiding de symbolische uitvalsbasis, waar ook de theoretische en praktische psychologische aspecten in deze materie stevig onder de loep worden genomen.
Want vergis je niet, ook in de wereld van burgerlijke en handelszaken kunnen emoties hoog oplopen, zoals bv. bij emotionele processen tussen vennoten, huurproblematiek, ontbindingen van contracten, burenruzies, enz.
Heb je deze opleiding gemist? Geen probleem, je kan bij Pro Mediation alsnog aansluiten bij een van de nieuwe edities van deze 5-daagse specialisatie.
Start op 23 april 2026 in Antwerpen/Gent:https://lnkd.in/eNp__t-9
Start op 22 mei 2026 in Hasselt:https://lnkd.in/ev_BWWP9