Op 26 juni verzamelden sprekers, professionals en alumni zich voor Beyond Connect: Mediation, Justice & Alumni — een hoogtepunt in het werkjaar van Pro Mediation.
Met als eregast: een warme aanwezigheid van Minister van Justitie Annelies Verlinden met een duidelijke boodschap: de toekomst van justitie is mensgericht, inclusief en in dialoog, zoals in de bemiddeling.
Onze sprekers inspireerden, confronteerden en bouwden bruggen tussen bemiddeling, recht en samenleving:
- Dhr. ivan verougstraeteErevoorzitter Hof van Cassatie, Erkend Bemiddelaar en Assessor Deontologie en Tucht bij de Federale Bemiddelingscommissie
- Dhr. Daniel Van den BosscheVoorzitter Hoge Raad voor de Justitie - Conseil supérieur de la Justice
- Mr. Els KoninckxAdvocaat en Bestuurder bij de Orde van Vlaamse Balies – opleiding & kwaliteit
- Prof. Dr. Elisabeth Alofs & Prof. Dr. Jachin Van DoninckVUB – Bruggen bouwen in ADR
- Peter COENEVoorzitter van de Federale Bemiddelingscommissie - Commission fédérale de Médiation en Barbara Gayse, diensthoofd en attaché van de FBC, Erkend Bemiddelaars.
- Fleur Goister, Michaël De Herdt en Jory Brabants D'HoogheFounder en bestuurder van Pro Mediation, (hoofd)docenten en Erkend Bemiddelaars
Aan allen: dank voor jullie engagement. Dit was méér dan een event. Dit was een beweging.