
Op de voorlaatste dag van de basisopleiding erkend bemiddelaar in Antwerpen kregen de deelnemers van Fleur Goister, founder en hoofddocent Pro Mediation, onder meer de methodiek rond de opties en het ombuigen naar concrete mogelijke oplossing tot een finaal akkoord toegelicht.
We schuiven daarmee op naar het einde van het bemiddelingstraject door deze eindfase professioneel tot in de puntjes af te werken met onze deelnemers.
Zijn partijen strategisch voorbereid? Wat is een WATNA/BATNA? Welke ideeën leven in de hoofden van partijen en matchen die met die van advocaten of ondersteuners? Hoe gaan we opties genereren? En hoe gaan we die talrijke ideeën stap voor stap ombuigen naar mogelijke oplossingen?
Na de middag versterkte Lynn Jacobs als praktijkbegeleider het team bij de rollenspelen waarbij de deelnemers zich deze nieuwe belangrijke skills door real life cases eigen konden maken.
Ontdek onze opleidingen via www.promediation.eu.